#

حضور شرکت کاوش صنعت توس در نمایشگاه نفت و گاز ابوظبی ADIPEC 2016 برای دومین سال متوالی

 حضور شرکت کاوش صنعت توس در نمایشگاه نفت و گاز ابوظبی ADIPEC 2016 برای دومین سال متوالی

با توجه به توانمندی‌ها و تجارب موفق در بخش تجهیزات دوار صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، این شرکت با هدف ایجاد بستر مناسب در جهت صادرات محصولات خود، پس از حضور موفق در نمایشگاه‌های نفت و گاز ابوظبی در سال 2015 و نمایشگاه نفت و گاز مسکو، در نمایشگاه 2016 ADIPEC که از 7 لغایت 10 نوامبر (17 لغایت 20 آبان) در محل نمایشگاه‌های ابوظبی و با حضور بالغ بر 2،000 شرکت بین‌المللی از برند‌های معتبر حوزه انرژی برگزار گردید حضور داشت.
در این نمایشگاه، آخرین دستاوردهای شرکت در بخش طراحی، ساخت و اجرای یونیت پمپ‌ها و کمپرسورهای پر سرعت و پر فشار به نمایش در آمد.

محصولات دانش بنیان این شرکت در نمایشگاه سال قبل که مبتنی بر آخرین فناوری‌های حوزه انرژی و توانمندی‌های موجود در بخش طراحی و ساخت بود، مورد استقبالی کم نظیر از طرف تولید کنندگان آسیایی و اروپایی واقع شد، تا آنجا که منجر به امضای چند تفاهم نامه‌ی همکاری با سازندگان مطرح تجهیزات صنعت نفت در بازارهای جهانی شد.
حضور در نمایشگاه سال جاری نیز با هدف بسط و گسترس این همکاری‌ها و همچنین ایجاد موقعیت‌های جدید و نیز شبکه سازی در مسیر صادرات محصولات این شرکت بود که سرمایه گذاری قابل توجهی در مسیر آن انجام شده است.
در خلال حضور این شرکت، بازدید کننده‌هایی از کشور‌های اروپایی، آسیایی و حاشیه‌ی خلیج فارس از توانایی‌های شرکت کاوش صنعت توس در خصوص تجهیزات دوار در حوزه‌ی انرژی بازدید کردند.
حضور اکثر شرکت‌های معتبر بین‌المللی در این نمایشگاه و جلسات انجام شده، منجر به ایجاد فضای مناسب جهت اهداف صادراتی این شرکت در بخش تجهیزات دوار شد.

1395/08/23